Kouzlo terapie

Terapie – Aneta Lauterbachová

Místo a cena setkání

Místo setkání

OLYMPUS DIGITAL CAMERANaše schůzka proběhne v mé konzultovně, Příkop 2a, v Brně. Pokud cítíte, že by vám z nějakého důvodu vyhovovalo jiné místo, jsem otevřená hledání i jiných možností. V takovém případě, prosím, zvažte, zda je na vámi preferovaném místě dostatek soukromí pro povídání.

Nabízím možnost rychlého objednání, mohu vám vyjít vstříc také o víkendu. Pokud by vám vyhovovala setkání delší než je standardní terapeutická hodina (50 minut), neváhejte to navrhnout. Jak bude probíhat naše setkání se pokusím co nejvíc přizpůsobit vašim přáním a potřebám.

 

Cena

Protože chápu, jak může být obtížné se k prvnímu setkání rozhodnout, a chci podpořit všechny, kteří uvažují nad změnami ve svém životě, nabízím za první sezení cenu poloviční 300 Kč. Setkání berte jako příležitost vyzkoušet si psychoterapii zcela nezávazně, stejně tak jako prozkoumat, jak vám budu vyhovovat já jako terapeut.

Cena dalších sezení je 600 Kč. 

Pokud se ocitáte ve finančně náročné životní situaci, můžeme se domluvit na nižší částce za setkání. Nebojte se mi o této okolnosti říci.

Více informací k tomu, proč setkání stojí tuto částku naleznete v mém článku na blogu (stačí prokliknout tam).

 

Konzultace online

Můžeme se domluvit na konzultaci po internetu – po Skype nebo službě Google Hangouts. Z linek důvěry, kde jsem pracovala, jsem zvyklá s klienty hovořit po telefonu nebo přes internet. Sama/sám se rozhodněte, zda chcete komunikovat s obrazovým doprovodem nebo bez něj – v obojí nacházím výhody i nevýhody. Ujistěte se také, prosím, zda disponujete dostatečným připojením k internetu. Cena konzultace po internetu je 600 Kč.